MGD Marmara Geri Dönüşüm

2006 yılında kurulan MGD Marmara Geri Dönüşüm, tesis yatırımı ve lisans çalışmalarını 2008 yılında tamamladıktan sonra faaliyetlerine başladı.  1970 yılında hurda metal ticareti yaparak çıktığı yolda bugün; Gebze (Merkez) ve Manisa-Turgutlu’da toplam 35.000 m2 alan üzerine kurulu entegre geri dönüşüm tesisleri, sahip olduğu lisanslar ve güçlü altyapısı ile atığın her noktasında öncü olarak faaliyet gösteriyor. Sektörün ihtiyacı olan birikime sahip olmakla yetinmeyip tedarikçileriyle birlikte kendisini ve yeteneklerini sürekli geliştirmeye devam ediyor.

Atık yönetimi hizmeti verilen tedarikçiler ile uyum içinde çalışarak; onların bu alandaki sorumluluklarını ve sorunlarını azaltacak projeler geliştirip uygulayarak çevresel sürdürülebilirlik planlarına katkıda bulunmaya özen gösteriyor.

MGD, uzun dönem planları ve hedefleri doğrultusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek; atıkların azaltılmasını, düzenli depolama sahalarına giden atıkların geri dönüşüm sistemine dahil edilmesini ve geri dönüşümü zor olan veya geri dönüşümü mümkün olmayan atıkların farklı çözümlerde kullanılabilmesini sağlamayı amaçlıyor.

Tüm faaliyetlerinde çevreyi koruma bilinci ve sorumluluğu ile hareket ederek; MGD ailesini oluşturan, kendisine güç veren çalışanları ve tedarikçileriyle birlikte “atığın kalbinde” olmaya devam ediyor.

Misyonumuz: Atık yönetimi, atıkların toplanması ve geri dönüşümü konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmak

Vizyonumuz: Geri dönüşüm sektöründe; sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip, kalite – çevre – İSG yönetim anlayışlarını benimsemiş lider bir kurumsal şirket olarak var olmak

Dili Değiştir